Přívěsy Agados

Přívěsy Agados

Vážení zákaznjíci, přívěsné vozíky poskytujeme od výrobce Agados.

Proč jsme si zvolili právě tuto firmu? Máme k tomu jednoduché a prosté důvody. Můžete se spolehnout na to, že kvalita je pro nás to nejdůležitější, a to co prodáváme, sami také využíváme. Proto vám dnes přinášíme článek o tom, proč jsou právě v naší nabídce přívěsy od této společnosti.

Kvalita je důležitá Agados s.r.o. se specializuje na výrobu vozíků do 750 kg a do 3 500 kg jejich celkové hmotnosti v kategorii O1 a O2. Jedná se o největšího evropského výrobce a zároveň hlavního v České republice, kde také zajišťuje jejich prodej. Poskytuje náhradní díly na tyto vozíky a samozřejmostí je také jejich servis. Tato firma má zaveden systém managamentu v souladu s EN ISO 9001:2008 pro obor platnosti „Návrh, výroba a servis přívěsů“. Zakládají si na tradiční české výrobě a možná i díky tomu jsou jedničky na trhu již od roku 1991. Samozřejmostí je pro nich kvalita, moderní design a spolehlivé zpracování.

Nemusíte se obávat, že si od této značky nakoupíte vozík a po pár letech k nim již nebudou k dostání náhradní díly. Je tomu právě naopak a v jejich snaze je zachovat náhradní díly i pro starší typy přívěsů. Mají opravdu široký sortiment, který je podporován vlastním vývojem.

Historie vozíků Agados sahá do roku 1991, a to už o něčem vypovídá Jejich předností je navázání na starobylou tradici strojírenského závodu Jeřábek. Zůstávají tedy u 120 let staré výrobní tradice, která se však postupně zdokonaluje, avšak poctivý základ zůstává stále stejný. Firma vznikla z podniku Agrostroj Pelhřimov, který se zabýval produkcí mlýnských strojů, rozmetadel chlévské mrvy a dalších zemědělských strojů. Zpočátku vyráběli pouze nebrzděné malé vozíky a na ty složitější se postupně přecházelo v průběhu dalších let. Agados pečlivě všechny své výrobky testuje, a proto se neustále modernizují, aby byly opravdu nejlepší na trhu,

Závěr

Vozíky Agados jsou velmi oblíbené a často bývají žádaným zbožím, a proto jsou v naší nabídce samozřejmostí. Doufáme, že jste s nimi spokojeni stejně tak jako my a slouží vám dle vašich představ. Pokud chcete poradit s konkrétním výběrem, určitě se na nás nebojte obrátit. Jsme pro vás k dispozici a s ochotou vám poradíme. Doporučujeme vám také přečíst naše dřívější články, ve kterých se můžete dozvědět to, co zrovna potřebujete, například proč koupit vozík handy a nebo který vozík je pro vás nejvhodnější a další.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec