Značky v naší nabídce

 • AGADOS

  AGADOS

  Společnost AGADOS, spol. s.r.o. Velké Meziříčí je největší výrobce přívěsů v České republice a současně jeden z největších v Evropě. Je zastoupena ve většině evropských států a na území České republiky. Polovina produkce míří za hranice. Společnost Agados nabízí přívěsy z široké palety brzděných a nebrzděných typů různého využití, rozměrů, použitého materiálu a bohatého příslušenství. Agados je profesionál ve výrobě a vývoji přívěsů, ve svém portfoliu má i speciální přívěsy, které jsou používány bezpečnostními i záchrannými složkami po celém světě.


 • FIT-ZEL

  FIT-ZEL

  Společnost EDER GmbH vyvíjí, vyrábí a prodává vozidla a přívěsy pro přepravu automobilů. Pod značkami ALGEMA a FIT-ZEL se zaměřujeme na profesionální provozovatele, kteří chtějí ty nejlepší výrobky pro každodenní použití, nebo na nadšence, kteří chtějí jednoduše řídit pravděpodobně nejlepší přepravníky automobilů na světě.


 • VEZEKO

  VEZEKO

  Společnost VEZEKO s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma s tradicí od roku 1996. Její výrobní program je zaměřen na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií (např. univerzální valníkové přívěsy, sklopné přívěsy, skříňové přívěsy atd.) a užitkových nástaveb nákladních automobilů. Z důvodu zefektivnění a zkvalitnění výrobních procesů pravidelně obměňuje stávající strojní zařízení a nakupuje nové moderní značkové stroje.