Produkty značky FIT-ZEL

Společnost EDER GmbH vyvíjí, vyrábí a prodává vozidla a přívěsy pro přepravu automobilů. Pod značkami ALGEMA a FIT-ZEL se zaměřujeme na profesionální provozovatele, kteří chtějí ty nejlepší výrobky pro každodenní použití, nebo na nadšence, kteří chtějí jednoduše řídit pravděpodobně nejlepší přepravníky automobilů na světě.

Proč si vybrat FIT-ZEL?

Od 80. let minulého století se závod v Tuntenhausenu vyrábí přívěs AT a vozidlo Blitzlader značek Algema. Zpočátku bylo hlavním odbytištěm Německo a Rakousko brzy zjistilo, že Eder vyrábí velmi dobré výrobky. Německo a Rakousko se tak staly jejich domovskými trhy, kterými jsou dodnes.

V roce 2009 byla zavedena značka Fit-Zel. Od té doby mají v sortimentu ocelové přívěsy a vozidla se sklopným podvozkem a hliníkové přívěsy a vozidla se sklopným lůžkem. Díky tomu se stali jedním z největších výrobců v oblasti přepravy automobilů!

Od roku 2004 se počet vozidel a přívěsů, které vyrábí pro zahraničí, každoročně zvyšuje. Dnes máme obchodní a servisní partnery ve více než 15 zemích světa, především v Evropě.

Omluvám se za nepříjemnost.

Vyhledejte znovu, co hledáte