Sklopné přepravníky

Hledáte sklápěcí přívěs, které maximálně usnadňují vykládání nákladu? Nabízíme vám buď hydraulicky, nebo ručně sklopný přívěsný vozík. Jejich kola jsou umístěna vedle ložné plochy, tudíž mají perfektní stabilitu a skvělé jízdní vlastnost. 

Ručně sklopné přívěsné vozíky nabízíme v modelech NP 26, VZ 26, VZ 27 a VZ 31. Váhu nebržděných sklopných vozíků je možné na základě požadavku snížit až na 400 kg, u brždených na 750 kg. Se všemi přívěsy je možné jezdit rychlostí až 130 km/h. Ručně sklopné přívěsy jsou vyráběny z voduvzdorné překližky a jsou vybaveny masivním žárově zinkovaným rámem.

Hydraulické sklápěcí přívěsy nabízíme v jednonápravovédvounápravové variantě a v nabídce máme i třístranně sklopné modely. Pokud je pro Vás důležitá hlavně cena, tak můžeme doporučit přívěsný vozík sklopný KA-R, který je v současnosti nejlevnější na trhu. Tento vozík s masivním svařovaným rámem má odnimatelné bočnice, takže se dá snadno z valníku transformovat na plato a lze jej dovybavit i hydraulickým elektroagregátem s příslušenstvám.

Sklopný přívěs si můžete půjčit nebo rovnou zakoupit. Stačí si vybrat z naší nabídky. Přijeďte se podívat k nám.

Sklápěcí přívěsný vozík zakoupíte v našem ESHOPU a to ve dvou provedeních - mechanickyhydraulicky sklápěcí.

Ručně sklápěcí přívěsný vozík 2,5 - 3m

Ručně sklápěcí vozík za auto VZ 26Ručně sklápěcí vozík za auto  VZ 31 Toni CarRučně sklápěcí vozík za auto  NP 26Ručně výklopné přívěsy. NOVINKA všechny  na 130 km/h privesy a nakladní vozíky tonicar na 130 km/h

Hydraulicky sklopné přívěsy

Přívěs ATOS hydraulicky sklopnýPřívěs ATLAS hydraulicky sklopnýPřívěs PORTHOS hydraulicky sklopnýHydraulicky sklopné přívěsy jednonápravové nebo dvounápravové.

Máte zájem o sklopný přepravník? Kontaktujte nás

(po vybrání Kategorie dotazu "dotaz k produktu" bude dotaz zařazen do poradny)

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutGrafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.