Sklopné přepravníky

Hledáte sklápěcí přívěs, které maximálně usnadňují vykládání nákladu? Nabízíme vám buď hydraulicky, nebo ručně sklopný přívěsný vozík. Jejich kola jsou umístěna vedle ložné plochy, tudíž mají perfektní stabilitu a skvělé jízdní vlastnost. 

Ručně sklopné přívěsné vozíky nabízíme v modelech NP 26, VZ 26, VZ 27 a VZ 31. Váhu nebržděných sklopných vozíků je možné na základě požadavku snížit až na 400 kg, u brždených na 750 kg. Se všemi přívěsy je možné jezdit rychlostí až 130 km/h. Ručně sklopné přívěsy jsou vyráběny z voduvzdorné překližky a jsou vybaveny masivním žárově zinkovaným rámem.

Hydraulické sklápěcí přívěsy nabízíme v jednonápravovédvounápravové variantě a v nabídce máme i třístranně sklopné modely. Pokud je pro Vás důležitá hlavně cena, tak můžeme doporučit přívěsný vozík sklopný KA-R, který je v současnosti nejlevnější na trhu. Tento vozík s masivním svařovaným rámem má odnimatelné bočnice, takže se dá snadno z valníku transformovat na plato a lze jej dovybavit i hydraulickým elektroagregátem s příslušenstvám.

Sklopný přívěs si můžete půjčit nebo rovnou zakoupit. Stačí si vybrat z naší nabídky. Přijeďte se podívat k nám.

Sklápěcí přívěsný vozík zakoupíte v našem ESHOPU a to ve dvou provedeních - mechanickyhydraulicky sklápěcí.

Ručně sklápěcí přívěsný vozík

Ručně sklápěcí vozík za auto VZ 26Ručně sklápěcí vozík za auto  VZ 31 Toni CarRučně sklápěcí vozík za auto  NP 26Ručně výklopné přívěsy. NOVINKA všechny  na 130 km/h privesy a nakladní vozíky tonicar na 130 km/h

Hydraulicky sklopné přívěsy

Přívěs ATOS hydraulicky sklopnýPřívěs ATLAS hydraulicky sklopnýPřívěs PORTHOS hydraulicky sklopnýHydraulicky sklopné přívěsy jednonápravové nebo dvounápravové.

Máte zájem o sklopný přepravník? Kontaktujte nás

(po vybrání Kategorie dotazu "dotaz k produktu" bude dotaz zařazen do poradny)

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akční nabídka

03.02.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v únoru 2020 jsou platné od 1.2.2020 - 29.2.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

02.01.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v lednu 2020 jsou platné od 2.1.2020 - 31.1.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

Zpravodaj, zasílání novinek:

Zpravodaj, zasílání novinek:

Grafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.