Přívěsné vozíky na splátky, leasing, úvěr

Chcete si pořídit přívěs na splátky? Nabízíme vám několik možností výhodného financování. Nákup přívěsného vozíku na leasing můžete uskutečnit formou splátkového prodeje, který nabízíme ve spolupráci s firmou Home Credit nebo Uni Credit Leasing.

Leasing je možné sjednat  přímo na prodejně, a to do 60 minut. Doporučujeme informovat se, zda je konkrétní přívěs skladem a nejlépe se k nákupu přívěsu na splátky předem objednat. Volejete na +420 323 603 102, nebo využijte níže přiložený kontaktní formulář a objednejte se. Pokud se neobjednáte, je možné, že podpis leasingové smlouvy se uskuteční až následující den.

Přívěs na splátky se společností Home Credit do 30ti minut

Splátkový prodej je uzavírán přímo na prodejně firmy Toni Car Transport s.r.o.,. Splátky přívěsného vozíku je možné nastavit dle Vašich aktuálních potřeb a možností od 6 do 60 měsíců a od  0% do 70% akontace. V rámci uzavření smlouvy se společností Home Credit je možno uzavřít pojištění proti schopnosti splácení.

Nákup přívěsu na splátky se společnosti Home Credit může využít jak soukromá osoba, tak osoba s živnostenským listem. Není však možné leasing sjednat pro právnické osoby.

Přívěs na splátky se společností Uni Credit Leasing, a.s.

Další možností jak si pořídit přívěsný vozík na leasing je výhodné financování se společností Uni Credit Leasing a.s., Praha, formou leasingu nebo úvěru. Tuto službu financování může využít každý zákazník, který splní podmínky pro schválení u leasingové společnosti. Leasing a úvěr je kalkulován na období od 24 do 60 měsíců splácení. Výše akontace je možná již od 10% až do výše 70% z částky.

V případě financování přívěsného vozíku formou úvěru je přívěs v technickém průkaze psaný jako Váš majetek. V rámci uzavření smlouvy u společnosti Uni Credit Leasing a.s. je sjednáváno výhodné zákonné pojištění a havarijní pojištění.

  • Při pořízení přívěsu na leasing Vám vyhotovíme přesný splátkový kalendář. Tento kalendář vám zašleme e-mailem nebo faxem.

Potřebné doklady k zpracování úvěru, leasingu či splátkového prodeje

Soukromá osoba platný občanský průkaz
druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz)
kontaktní údaje na zaměstnavatele včetně IČ a DIČ
Fyzická osoba podnikající živnostenský list
osvědčení o registraci DPH (plátci DPH)
občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
Právnická osoba výpis z obchodního rejstříku
osvědčení o registraci DPH (plátci DPH)
občanský průkaz a druhý doklad totožnosti jednatele společnosti

Akceptujeme tyto platební karty

Akceptujeme platební karty MasterCard, Visa, Maestro

V případě platby kartou se cena navyšuje o bankovní poplatek : 

Firemní karta + 2% z celkové částky včetně DPH § 254,  370/2017 sb.
Soukromá karta + 0% z celkové šástky včetně DPH.

Máte zájem o přívěs na splátky, leasing? Kontaktujte nás.

Máte zájem o přívěs na splátky, leasing? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutGrafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.