Přepravníky aut

Přepravník na auta s koly vedle ložné plochy má výhodu v nižším těžišti, díky čemu je při jízdě mnohem lépe ovladatelný, nicméně je také výrazně širší. Většina nakupujících tedy volí spíše přívěs na přepravu aut s koly uloženými pod plochou – jednodušeji se skladují a je s nimi snazší průjezd zúženými úseky.

S výjimkou SMA, což je přívěs na přepravu menších aut, jsou všechny naše přepravníky aut dvounápravové, což umožnuje lepší stabilitu, větší tlumení otřesů a lepší rozložení váhy naloženého automobilu.

Rádi bychom také upozornili na přepravník automobilů Puma, jelikož jde o nejlevnější masivní model v ČR s konstrukční rychlostí 130 km/h. Všechny auto přepravníky je možné u nás rovnou zakoupit, případně zapůjčit v naší pražské půjčovně přívěsů.

Pokud byste chtěli pomoci s výběrem, obraťte se na nás emailem, telefonicky nebo Vás rádi uvítáme přímo u nás, na prodejně v Praze.

V našem ESHOPU si můžete zakoupit přepravník aut s koly pod ložnou plochou nebo vedle ložné plochy.

Přepravníky vozidel s koly vedle ložné plochy

Přívěs SMA platoPřívěs PANTER specialPřívěs PANTER s podlahouPřepravníky vozidel s koly vedle ložné plochy do nosnosti 3,5 t.

Přepravníky vozidel s koly pod ložnou plochou

Přívěs ADAM platoPřívěs ADAM specialPřívěs IMOLA hliníkovýPřepravníky vozidel s koly pod ložnou plochou hydraulicky sklopné nebo pevné.

Máte zájem o přepravník vozidel? Kontaktujte nás

(po vybrání Kategorie dotazu "dotaz k produktu" bude dotaz zařazen do poradny)

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akční nabídka

03.02.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v únoru 2020 jsou platné od 1.2.2020 - 29.2.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

02.01.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v lednu 2020 jsou platné od 2.1.2020 - 31.1.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

Zpravodaj, zasílání novinek:

Zpravodaj, zasílání novinek:

Grafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.