Přepravníky strojů

Přepravníky strojů se vyzančují robustní a stabilní konstrukcí. Jsou postaveny pro extrémní zátěže, takže se na ně ních dají bezpečně přepravovat bagry, buldozery a další stavební stroje. Přepravníky stavebních strojů jsou navíc vybaveny masivními nájezdy, případně najížděcí rampou, pro snadné naložení a vyložení. Pro zajištění stroje jsou k podlaze přimontovány kotvící misky a model VZ 31 Bagr je standardně vybaven i nájezdovou brzdou.

Všechny přepravníky strojů je možné modifikovat dle požadavků klienta, například zvýšit povolenou rychlost na 130 km/h, přidělat výskově stavitelné oje s možností výměny kloubů nebo vyměnit plech na podlahu za slzičkový.

Přepravníky je buď možné u nás přímo zakoupit, nebo v případě potřeby pouze zapůjčit v naší pražské půjčově přívěsů.

Přívěs pro přepravu bagrů

Přívěs pro přepravu bagrůPřívěs pro přepravu stavebních strojů a bagrů.

Máte zájem o přepravník strojů? Kontaktujte nás

(po vybrání Kategorie dotazu "dotaz k produktu" bude dotaz zařazen do poradny)

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akční nabídka

03.02.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v únoru 2020 jsou platné od 1.2.2020 - 29.2.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

02.01.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v lednu 2020 jsou platné od 2.1.2020 - 31.1.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

Zpravodaj, zasílání novinek:

Zpravodaj, zasílání novinek:

Grafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.