Kola na přívěsný vozík

Sháníte nová kola na přívěsný vozík? Máme pro vás dobrou zprávu, protože se na nás můžete s touto žádostí spolehlivě obrátit. Právě kola jsou jedny z dalších náhradních dílů v naší nabídce.  Vyberte si z řady kvalitních a spolehlivých kol, které budou vyhovovat vašim náročným požadavkům. Poskytujeme plnohodnotná kola vybavena odpovídajícím indexem rychlosti a maximální hmotnosti.

Nemáte prostory na přezutí? Jsme autorizované servisní středisko, které vám zajistí i tyto služby. Stačí nás kontaktovat a můžeme se domluvit.

Zamýšlíte nad objednávkou? Proveďte ji buď skrze kontaktní formulář, který naleznete ve spodní části stránky nebo nás rovnou kontaktujte na následující email: . Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýkoliv dotazů, rádi vám poradíme.

Jestliže však dáváte přednost osobnímu jednání, můžete se k nám zastavit do naší provozovny v Říčanech u Prahy, a to pondělí do neděle. Více o provozní době a přesné adrese se dozvíte přímo zde.

 

Sháníte náhradní kolo? Napište nám!

Sháníte náhradní kolo? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout



Grafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.