Bazar přívěsů, přívěsných vozíků

Levný přívěs? Využijte náš pražský bazar přívěsných vozíků!

Potřebujete přívěsný vozík, ale nechcete kupovat nový? Pořiďte si jej z bazaru. Bazar přívěsů za auto a přívěsných vozíků Vám nabízí spolehlivé a osvědčené modely vozíků ve všech hmotnostních kategoriích. Pokud neustále převážíte materiál, staré nepoužívané věci a jiné náklady, a je Vám líto pořizovat si zbrusu nový přívěsný vozík, využijte naše služby. 

Ojeté přívěsné vozíky levně a bez závad

U nás nemusíte mít strach, že by přívěs či přívěsný vozík, který jste si vybrali, byl ve špatném stavu. Každý kus prošel bedlivou kontrolou našich zkušených mechaniků a servismanů. Proto garantujeme stoprocentní technický stav všech přívěsných vozíků v bazaru.

Nenašli jste? Nevadí

Sháníte něco konkrétního? Nenašli jste například svůj vysněny dvouosý přívěsný vozík v našem bazaru? Nevěšte hlavu a , třeba jsme jen nestihli ještě daný kus zařadit do naší nabídky. Případně Vás rádi upozorníme, jakmile se nám v bazaru podobný vozík objeví na prodej. Máte pocit že vlastně vozík zase tolik nevyužijete? Opět žádný problém, radí Vám libovolný přívěs, nejen ty z nabídky bazaru, zapůjčíme.

Typ přívěsu Foto přívěsu

číslo

rok výroby

Celková hmotnost Rozměry ložné plochy v mm Cena v Kč  bez DPH       Cena v Kč  včetně DPH
Užitečná hmotnost d x š x v 

Chcete využít služby bazaru přívěsů? Kontaktujte nás

Chcete využít služby bazaru přívěsů? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akční nabídka

03.02.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v únoru 2020 jsou platné od 1.2.2020 - 29.2.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

02.01.2020

Slevy a akce na přívěsy, s námi jezdíte 130 km/h ! ! !

Slevy v lednu 2020 jsou platné od 2.1.2020 - 31.1.2020  přívěsy tonicar na rychlost na 130 km/h km/h na všechny nákladní přívěsy.

Zpravodaj, zasílání novinek:

Zpravodaj, zasílání novinek:

Grafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.