18.12.2015 15:02

Nákladní přívěsy

Čas od času každý potřebuje něco přivézt nebo odvézt. Právě přívěsný vozík může být velkým pomocníkem. Patříte mezi ty, které už nebaví domlouvat se s firmou na zajištění nějakého vozíku a uvažujete, o pořízení vlastního? V dnešním článku vám představíme jednotlivé druhy, na které můžete narazit v naší nabídce. Kromě toho si také řekneme něco o jejich výhodách a možnostech využití.

Potřebujete vozík na přepravu stavební mechanizace nebo paletového zboží? V tom případě se vám budou hodit naše speciální nákladní přívěsy, které jsou vhodné za osobní automobil. Mají řadu výhod. Jednou z nich je stoprocentní spolehlivost, protože jsou vyrobeny nejmodernějšími výrobními postupy, a to ze špičkových materiálů. Jsou vybavené antiblokovacím systémem ABS a jejich nosnost se pohybuje od 3500 do 18000 kg. Spolehlivé systémy OKO 40 nebo OKO 50 zajišťují spojování nákladních přívěsů s vozidlem. Co přesně tedy najdete v našem sortimentu?

1. Traktorové přívěsy NUNC

V této kategorii je k vidění celkem 5 typů, které se od sebe liší hmotností a rozměrem jejich ložné plochy. Můžete s nimi jezdit do 40 km/h. Pro přesnější parametry nahlédněte přímo zde. Tyto návěsy jsou určené hlavně pro přepravu nákladu a konstruované tak, abyste je mohli táhnout zemědělským nebo lesním traktorem. Proto pokud hledáte přívěs vhodný do lesů nebo na pole, zvolte pro svou práci tento druh.

2. Přívěsy APS na přepravu strojů

S těmito vozíky můžete na rozdíl od traktorových jezdit v maximální rychlosti až 80 km/h. Opět se liší jejich hmotností a rozměrem ložné plochy. Nabízíme celkem 12 modelů a jejich přesnější specifikaci i s fotkami najdete v odkaze.

3. Přívěsy NU na přepravu strojů do 3 500 kg

Tyto přívěsy jsou vybaveny nájezdovou brzdou a jsou vhodné na přepravu stavebních strojů s maximální nosností 3 500 kg. Můžete s nimi jezdit také 80 km/h a jejich vlastnosti se liší stejně jako u předchozích dvou zmiňovaných návěsů. V této sekci nabízíme celkem 6 typů a podívat se na ně můžete přímo tady.

Zmiňované přívěsy jsou především využívány firmami, avšak i soukromé osoby je mohou využít pro svoji potřebu. Zaujal vás některý nákladní přívěs z naší nabídky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám v případě nejasnosti poradíme s výběrem. Naši prioritou jsou především spokojení zákazníci!

Další druhy přívěsů

  • Skříňové přívěsy – Krycí plachty na vozíky jsou sice levnější variantou, ale bohužel je pouze stěží nasadíte na již plný vozík. Déšť na vás rozhodně nepočká. Proto jsou vhodnou volbou právě skříňové přívěsy, které chrání váš přepravovaný materiál před povětrnostními vlivy a následným znehodnocením. Navíc se dají také skvěle využít například pro vaši reklamu. Boční či zadní strany můžete polepit logem firmy, kontaktními údaji a udělat si takový malý mobilní billboard. Jsou standardně vybaveny dvoukřídlími nebo jednokřídlými vraty a lze je také doplnit najíždějící rampou.
  • Nákladní přívěs valníkový – Vlastníte firmu, která převáží velké množství materiálu? V tom případě oceníte právě tento typ návěsu, který vám nabízí dostatečné množství prostoru pro vaše zboží.
  • Přívěsy na přepravu vozidel – Pokud potřebujete přepravit dopravní prostředky, budete potřebovat právě tento typ vozíku. V naší nabídce najdete nákladní přívěs AGADOS pro přepravu vozidel. Jeho výhodou je možnost hydraulického sklopení a konstrukční rychlost 130 km/h. Při nákupu u nás za něj ušetříte 12 763 Kč. Pro další parametry se podívejte na uvedený odkaz.

TisknoutGrafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.