03.08.2016 18:48

Na co si dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Na co si dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Pohráváte si s myšlenkou na koupi přívěsného vozíku v bazaru? Láká vás vidina ušetřených financí? Pak vězte, že nic nemusí být tak růžové, jak se na první pohled zdá. Nejlepší variantou je vždy koupě nového vozíku, na který máte zákonnou záruku. Pokud však chcete za každou cenu ušetřit, přečtěte si alespoň několik rad, které jsme pro vás připravili.

Přívěsy z bazaru jsou mnohdy nabízené za opravdu lákavé ceny, ale je nutné se vyvarovat možným podvodníkům, kteří se snaží vydělat na neznalosti druhých. Jestliže se tedy rozhodnete podívat na prodej přívěsných vozíků z bazaru, určitě si vyberte model, který můžete zhodnotit na vlastní oči. V žádném případě nekývněte na poslání peněz dopředu a následně už jen rychlé předání na základě dobrých fotek a důvěry. Na první pohled se může vozík zdát sice v pořádku, ale mohou se na něm vyskytovat drobné závady, které by mohly výrazně ohrozit životnost a provozuschopnost celého přívěsu.

Zkontrolujte tedy, zda se na přívěsu nevyskytují žádné praskliny, klidně si ho vyzkoušejte i projet, abyste zjistili, jestli jezdí hladce a dle vašich představ. Podle typu vyzkoušejte také jeho brzdící vlastnosti, schopnost sklápění apod. Pokud tomu nerozumíte, určitě si zkuste na schůzku předání vzít alespoň někoho, kdo již přívěsný vozík vlastní a ví na co si dávat pozor. Případně se obraťte na nějakého odborníka.

Nejlepší věcí, kterou můžete při hledání ojetého vozíku udělat, je v prvé řadě výběr spolehlivého bazaru nákladních přívěsů, u kterých se můžete spolehnout na kvalitu nejen tzv. funglovek. Ti vám ověří například rok výroby daného vozíku, udělají vám kompletní kontrolu technického stavu a poskytnou vám také poradenství ohledně pojištění a financování vámi koupeného vozíku. Pokud sháníte opravdu levný vozík, můžete se obrátit na náš pražský bazar, kde najdete různé typy přívěsů za auto.

V našem bazaru přívěsných vozíků máte 100% jistotu a navíc se vám ručíme za to, že nekoupíte žádný závadný model! Jakto? Všechny přívěsy totiž kontrolují naši zkušení mechanici a servismani, a tak se nemusíte bát o své investované peníze. Mrkněte se do našeho bazaru, a jestliže nenajdete model, který by vám vyhovoval, napište nám a my vás o případné nové nabídce budeme informovat. Nebo si rovnou pořiďte vozík nový, na který budete mít záruku. V naší prodejně najdete celou řadu přívěsných vozíků za dobrou cenu, které vám budou sloužit dlouhá léta.

TisknoutGrafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.