29.02.2016 12:08

Na co dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Na co dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Potřebujete přívěsný vozík, ale nemáte dostatek financí na to, si pořídit zcela nový? Jestliže si pokládáte tuto otázku, určitě vás napadne možnost, zda vám nebude stačit pouze ojetý přívěs. Je jedno jestli jej budeme používat pouze svátečně nebo na každodenní užití, pokud vám jednoduše přijde škoda kupovat zcela nový, je určitě tato varianta k zamyšlení. Přívěsy z bazaru jsou mnohdy nabízené za opravdu lákavé ceny, ale je nutné se vyvarovat možným podvodníkům, kteří se snaží vydělat na neznalosti druhých.

Jestliže se tedy rozhodnete podívat na prodej přívěsných vozíků z bazaru, určitě si vyberte model, který můžete zhodnotit na vlastní oči. V žádném případě nekývněte na poslání peněz dopředu a následně už jen rychlé předání na základě dobrých fotek a důvěry. Na první pohled se může vozík zdát sice v pořádku, ale mohou se na něm vyskytovat drobné závady, které by mohly výrazně ohrozit živostnost celého přívěsu. Zkontrolujte tedy, zda se na přívěsu nevyskytují žádné praskliny, klidně si ho vyzkoušejte i projet, abyste zjistili, jestli jezdí hladce a dle vašich představ. Podle typu vyzkoušejte také jeho brzdící vlastnosti, schopnost sklápění apod. Pokud tomu nerozumíte, určitě si zkuste na schůzku předání vzít alespoň někoho, kdo již přívěsný vozík vlastní a ví na co si dávat pozor. Případně se obraťte na nějakého odborníka.

Nejlepší věcí, kterou můžete při hledání ojetého vozíku udělat, je v prvé řadě výběr spolehlivého bazaru nákladních přívěsů, u kterých se můžete spolehnout na kvalitu nejen tzv. funglovek. Ti vám ověří například rok výroby daného vozíku, udělají vám kompletní kontrolu technického stavu a poskytnou vám také poradenství ohledně pojištění a financování vámi koupeného vozíku.

Pokud sháníte opravdu levný vozík, můžete se obrátit na náš pražský bazar, kde najdete různé typy přívěsů za auto. V našem bazaru přívěsných vozíků máte 100% jistotu a navíc se vám ručíme za to, že nekoupíte žádný závadný model! Jakto? Všechny přívěsy totiž kontrolují naši zkušení mechanici a servismani, a tak se nemusíte bát o své investované peníze. Mrkněte se do našeho bazaru, a jestliže nenajdete model, který by vám vyhovoval, napište nám a my vás o případné nové nabídce budeme informovat.

TisknoutGrafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.