Aktuální zprávy

16.11.2015 11:31

Jak nainstalovat světla na přívěsný vozík

Vlastníte přívěsný vozík a nevíte si rady s nainstalováním nové kabeláže? A navíc nechcete utrácet peníze za služby u specializovaných servisů? V tom případě pokračujte ve čtení následujících řádků, protože v dnešním článku pro vás přinášíme praktický návod na to, jak vše správně zapojit.

Jak nainstalovat světla na přívěsný vozík, více »

19.10.2015 14:53

Proč koupit přívěsný vozík handy 20?

Hledáte kvalitu za dobrou cenu? Pořiďte si přívěsný vozík handy 20. Za příznivou cenu okolo 10 000 Kč můžete převážet materiál v celkové hmotnosti 630 kg. Ne jeden jeho uživatel převáží i nelegálně vyšší množství a vozík mu slouží i po několika letech. Možnosti využití je nespočet, můžete na něm převážet stavebniny, nábytek aj. Tento model se dá zakoupit i jako sklopný vozík, který můžete dle potřeby také ocenit, jeho cena je ale zase o něco vyšší. Za nás doporučujeme kvalitní vozíky Handy značky TONICAR Agados.

Proč koupit přívěsný vozík handy 20?, více »

19.10.2015 14:51

Jak převést motorku?

Závada, špatné počasí nebo daleký přesun. To jsou příklady důvodů, které čas od času nutí každého uživatele k převážení motorky jinak než jako její řidič. Většinou se k přepravě využívají přívěsné vozíky, a proto jsme se rozhodli pro vás napsat tento článek, který vám dá několik rad, jak dostat motorku bezpečně do cíle.

Jak převést motorku?, více »

29.09.2015 10:03

Jak si vybrat správný přívěsný vozík?

Přívěs je skvělým pomocníkem, který vám v případě potřeby ušetří náklady. Báječně se vám hodí při převozu většího nákladu, kdy supluje úložný prostor auta. Vhodný je také v případě, kdy můžete převážet nějaké znečištěné věci, a tak si nezaneřádíte interiér auta.

Jak si vybrat správný přívěsný vozík? , více »

29.09.2015 09:53

Jak na přepis přívěsného vozíku?

Jste v situaci, kdy jste si zakoupili přívěsný vozík z druhé ruky a nemáte žádnou praxi s jeho přepisem? Bohužel, pouhým nákupem a připojením vozíku za auto to nekončí. Jedná se o obdobný způsob jako u auta.

Jak na přepis přívěsného vozíku?, více »

29.09.2015 09:41

Jak si poradit se zlomenou ojí u přívěsu?

Jak si poradit se zlomenou ojí u přívěsu? Pokud nevíte, co oj znamená, tak vám hned připomeneme, že jde o část vozu (tyč), která je určena ke směrovému vedení vozíku či přívěsu. Může nastat situace, kdy se oj po dlouhém užívání zlomí. Co v takovém případě dělat? To se dozvíte v následujících řádcích.

Jak si poradit se zlomenou ojí u přívěsu? , více »

29.09.2015 08:28

Stavba přívěsného vozíku svépomocí

Chcete mít svůj vlastní přívěsný vozík? Nechcete si jej kupovat? A jste zkušený kutil, který si sám vytvořil už nejednu vychytávku? Pak si vytvořte i přívěsný vozík! Je to sice složité, ale ne nemožné.

Stavba přívěsného vozíku svépomocí, více »

29.09.2015 08:19

Výměna podlahy na přívěsný vozík

Co s podlahou do přívěsného vozíku, když vám shnije? Vyměňte!

Výměna podlahy na přívěsný vozík, více »

29.09.2015 08:06

Registrace přívěsného vozíku

Registrace přívěsného vozíku

Velké množství klientů nemá jasno, co vše musí zařídit po pořízení přívěsného vozíku, proto se vás pokusíme provést všemi administrativními kroky. Základem je zapsání přívěsu na místně příslušném odboru dopravy do registru vozidel.

Registrace přívěsného vozíku, více »Grafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.