Aktuální zprávy

25.09.2019 00:01

Přívěsy České výroby ? Proč ANO ! ! !

Přívěsy České výroby ? Proč ANO ! ! ! 
Důvody a fakta.

Přívěsy České výroby ? Proč ANO ! ! ! , více »

03.08.2016 18:48

Na co si dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Na co si dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Pohráváte si s myšlenkou na koupi přívěsného vozíku v bazaru? Láká vás vidina ušetřených financí? Pak vězte, že nic nemusí být tak růžové, jak se na první pohled zdá. Nejlepší variantou je vždy koupě nového vozíku, na který máte zákonnou záruku. Pokud však chcete za každou cenu ušetřit, přečtěte si alespoň několik rad, které jsme pro vás připravili.

Na co si dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru, více »

15.06.2016 09:45

Povinná výbava pro přívěsný vozík

Povinná výbava pro přívěsný vozík

Vlastníte přívěsný vozík? V tom případě už vás mohla napadnout otázka, zda pro samotné vozíky není náhodou povinná výbava stejně tak, jako je tomu u motorových vozidel.

Povinná výbava pro přívěsný vozík, více »

19.04.2016 15:03

Jak udržovat přívěsný vozík

Jak udržovat přívěsný vozík

S vlastnictvím přívěsného vozíku se pojí i určitá péče, kterou by měl každý majitel dodržovat. V opačném případě by mohlo dojít k zanedbání zpočátku možná drobností, které by v budoucnu mohly způsobit nepříjemná překvapení v podobě zbytečných závad.

Jak udržovat přívěsný vozík, více »

29.02.2016 12:08

Na co dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Na co dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru

Potřebujete přívěsný vozík, ale nemáte dostatek financí na to, si pořídit zcela nový? Jestliže si pokládáte tuto otázku, určitě vás napadne možnost, zda vám nebude stačit pouze ojetý přívěs. Je jedno jestli jej budeme používat pouze svátečně nebo na každodenní užití, pokud vám jednoduše přijde škoda kupovat zcela nový, je určitě tato varianta k zamyšlení. Přívěsy z bazaru jsou mnohdy nabízené za opravdu lákavé ceny, ale je nutné se vyvarovat možným podvodníkům, kteří se snaží vydělat na neznalosti druhých.

Na co dávat pozor při nákupu přívěsu v bazaru, více »

22.01.2016 08:44

Přívěsy Agados

Přívěsné vozíky poskytujeme od výrobce Agados. Proč jsme si zvolili právě tuto firmu? Máme k tomu jednoduché a prosté důvody. Můžete se spolehnout na to, že kvalita je pro nás to nejdůležitější, a to co prodáváme, sami také využíváme. Proto vám dnes přinášíme článek o tom, proč jsou právě v na&scar

Přívěsy Agados, více »

18.12.2015 15:02

Nákladní přívěsy

Čas od času každý potřebuje něco přivézt nebo odvézt. Právě přívěsný vozík může být velkým pomocníkem. Patříte mezi ty, které už nebaví domlouvat se s firmou na zajištění nějakého vozíku a uvažujete, o pořízení vlastního? V dnešním článku vám představíme jednotlivé druhy, na které můžete narazit v naší nabídce. Kromě toho si také řekneme něco o jejich výhodách a možnostech využití.

Nákladní přívěsy, více »

18.12.2015 14:46

Lodní přívěsy

Není nic překvapivého, že roste počet lidí, kteří rádi cestují k moři. Avšak přeplněné pláže nebo každý rok stereotypní válení se u vody, nemusí vyhovovat úplně každému. A to je možná důvod, proč je čím dál tím více příznivců, kteří si k moři chtějí vzít vlastní nebo půjčenou loď. Člověk tak na dovolené může objevit krásné nové a hlavně třeba i naprosto prázdné pláže, kde může trávit příjemný čas. A co teprve takové koupání na širém moři. Dokážete si to představit? Určitě nebudete popírat, že kromě těchto výhod na vás díky lodi čekají i jiné nevšední zážitky. Jak ale dopravit loď na cílové místo, na to se podíváme v dnešním článku.

Lodní přívěsy, více »Grafické studio eBRÁNA s.r.o. Školení a kurzy eBRÁNA s.r.o.